RU \ LV

360° Градуированный диск - Ø12см 

360° Graduēts disks - Ø12cm,

Цена \ cena, pērkot Latvijā:  EUR 6,05

RU: В распоряжении издательства имеются астрологические 360°-диски (или шайбы) производства Flex  Ø12см, с надписями на русском и латышском языках. Специальный выпуск для латвийских астрологов. 

Эти цветные градуированные диски Flex-Edition представляют собой более экономичный вариант, по сравнению с пластиковыми дисками и хороши для учебных целей. Невысокая цена позволяет преобрести несколько дисков для работы, оставаясь в выигрыше. Flex-диски - это высококачественная улучшенная замена прежних картонных дисков, которые находятся в ассртименте Witte-Verlag уже более 85 лет. Они защищены двусторонним пластиковым ламинатом. Они, конечно, не такие прочные и долговечные, как пластиковые диски, но и Flex-диски при аккуратном использовании могут послужить долгие годы. 

___

LV: Izdevniecības rīcībā ir  Ø12cm krāsainie astroloģiskie 360°-diski Flex izdevuma. Nosaukumi uz diskiem ir izpildīti latviešu un krievu valodās. Speciālais izdevums Latvijas astrologiem. 

Krāsainie graduētie Flex-diski, attiecībā pret plastikāta diskiem, ir ekonomiskāki un līdz ar to ļoti labi der mācību mērķiem. Ekonomiskā cena atļauj iegādāties vairākus diskus un palikt vinnestā. Flex-diski ir augstākas kvalitātes uzlabots aizvietojums iepriekšējiem kartona diskiem, kuri Witte-Verlag izdevniecības asortimentā atrodas jau vairāk nekā 85.gadus. No abām pusēm diski ir aizsargāti ar plastikāta laminātu. Viņi, saprotami, nav tik izturīgi, kā plastikāta diski, tomēr Flex-diski, ja tos izmantot akurāti, var kalpot ilgus gadus.

 

_____

Заказать диски в Латвии можно, отправив сообщение:  \ Pasūtīt preci Latvijā var, uzrakstot: 

ALEKSANDRAS JAKOVLEVAS IZPĒTES, MĀCĪBU UN ASTROANALĪTIKAS (AJIMA) IK

„GERMETHIST”
Reģ.Nr: LV44102021866

Telefons Latvijā: 371 26846860

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktpersona Latvijā: Aleksandra Jakovļeva 

 

 

Go to top