MĀRIS RUMJANCEVS – ekonomists, uzņēmējs, astrologs (Hamburgas Skolas metodika); viens no projekta „Hamburgas Astroloģijas Skolas pirmsākumi un attīstība” dibinātājiem un līdzautoriem (www.hsa.lv).

 

Pieredze un profesionālā izglītība

2003.-2008. gadi – Ekonomikas fakultāte, Sociālo tehnoloģiju augstskola (STA). Iegūtā kvalifikācija: ekonomists, profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbībā.

Iegūtās zināšanas uzņēmējdarbībā Māris Rumjancevs veiksmīgi pielieto savos uzņēmumos: SIA ,,Darba Vides Eksperti’’, dibināts 2006.gadā un SIA ,,MJU’’, dibināts 2014.gadā.

Astroloģijas zināšanas Māris Rumjancevs sāka intensīvāk pētīt un studēt 2010. gadā. Viņš  apmeklēja dažādus seminārus un kursus, iepazinās ar dažādām grāmatām par astroloģijas jomu utt. Tomēr vislielāko uzmanību un interesi izraisīja Hamburgas Skolas astroloģijas metodika. Meklējot zināšanas viņam interesējošajā astroloģijas virzienā, Māris iepazinās ar savu astroloģijas skolotāju Aleksandru Jakovļevu un 2012.gadā viņas pavadībā sāka mācīties astroloģiju padziļināti.

Daudz zināšanas Hamburgas skolas astroloģijas tehnikā Māris Rumjancevs ieguvis arī pašmācības ceļā, studējot atzītu Hamburgas Skolas astroloģijas speciālistu grāmatas.

No 2013. gada Māris Rumjancevs ir International Uranian Fellowship (IUF)  biedrs.

 

Prakse astroloģijā

2013.gadā Māris Rumjancevs sāka veikt astroloģisko konsultēšanu.

 

Konsultāciju tēmas

Individuālais horoskops, sinastrija, biznesa astroloģija, mundānā astroloģija, prognozēšana.

 

Projekti

2015. gads - viens no projekta „Hamburgas Astroloģijas Skolas pirmsākumi un attīstība” dibinātājiem un līdzautoriem (hsa.lv).

 

Astroloģijas pasniegšana

No 2016.gada Māris Rumjancevs pasniedz astroloģiju (specializācija Hamburgas Skolas (HSA) metodes) un individuāli konsultē interesentus, kuri grib apgūt HSA metodiku. Viņš arī lasa tematiskās lekcijas interesentiem.

 

Intereses un vaļasprieki

Konspiroloģija. Slēpto (latento) organizāciju vēsture. Okulto simbolu izpēte. Arhitektūra. Filozofija. Globālā politika. Pasaules reliģijas un to vēsture. Teniss.

 

Go to top