MŪSU PARTNERI

 WITTE-VERLAG.COM Hamburga, Vācija - izdevniecība, kas specializējas uz Hamburgas Astroloģijas Skolas metodikas grāmatu un materiālu izdošanas. Izdevniecība Witte-Verlag ir lielākais informācijas un zināšanu avots par un ap Hamburgas Skolu

 

 


MŪSU DRAUGI 

Svetlanas Budjaškinas ASROĢENĒTIKA (Facebook'ā) – Svetlanas Budjaškinas intelektuālais projekts. Savu sākumu projekts ņem 1995. gadā, un jau 2001. gadā ieguva savu spilgti izteiktu virzienu, realizējot idejas biedrības “Starptautiskais mārketinga-menedžmenta centrs "ASTROĢENĒTIKA" darbības ietvaros. No 2014.gada projekts pārgāja S.V.Budjaškinas individuālās darbības gultnē, kurā autore lielāku uzmanību pievērš savu zināšanu un pieredzes nodošanai, kā arī sava intelektuālā projekta «Astroģenētika – zinātne kā mācīties, mantot, pielietot» virzīšanai. 


AstroZeus — projekts, kura ietvaros notiek universālās astroloģiskās programmas, kas paredzēta profesionāliem astrologiem, izstrādāšana un izveidošana. Projekta vadītājs un autors ir Dmitrijs Potapovs (Дмитрий Потапов). Astropocesora ZEUS (ZEVS) testēšanas periods sākās 2017.gada sākumā. Astroprocesors satur plašas iespējas, lai varētu strādāt dažādās astroloģiskajās tehnikās un virzienos, ieskaitot arī Hamburgas Skolas (Urāniskās astroloģijas) metodes. Programmas veidotāji un izstrādātāji ir atvērti dialogam ar dažādu astroloģisko virzienu (skolu, centru u.c.) pārstāvjiem un ir gatavi apspriest jautājumus par papildu iespēju (metožu, izskatīšanas pieeju utt.) ieviešanu programmā.