WITTE-VERLAG.COM Hamburga, Vācija - izdevniecība, kas specializējas uz Hamburgas Astroloģijas Skolas metodikas grāmatu un materiālu izdošanas. Izdevniecība Witte-Verlag ir lielākais informācijas un zināšanu avots par un ap Hamburgas Skolu

 

 

  

 

 

 

 

MŪSU DRAUGI 

Svetlanas Budjaškinas ASROĢENĒTIKA (Facebook'ā) – Svetlanas Budjaškinas intelektuālais projekts. Savu sākumu projekts ņem 1995. gadā, un jau 2001. gadā ieguva savu spilgti izteiktu virzienu, realizējot idejas biedrības Starptautiskais mārketinga-menedžmenta centrs "ASTROĢENĒTIKA" darbības ietvaros. No 2014.gada projekts pārgāja S.V.Budjaškinas individuālās darbības gultnē, kurā autore lielāku uzmanību pievērš savu zināšanu un pieredzes nodošanai, kā arī sava intelektuālā projekta «Astroģenētika  zinātne kā mācīties, mantot, pielietot» virzīšanai. 

 


 

 LABAVIDE.LVVinetas Radziņas blogs. Vineta ir mežsaimniecības maģistre, ainavu dizainere un arī astrologs. Savā darbībā izmanto arī astroloģijas zināšanās. Viņas  Mājas lapā var atrast daudz interesantas informācijas par ainavu dizainu, reportāžas par ceļojumiem, kā arī Mēness dienu kalendāru – darāmdarbi pa mēnešiem utt.

 

 

Go to top