HANNA OPICA (HANNA OPITZ) – pedagoģe-teorētiķe, tulkotāja, profesionālais astrologs, grāmatu un rakstu autore, astroloģijas pasniedzēja, viņai ir arī savas izstrādnes astroloģijas nozarē.

Hanna Opica ir dzimusi Sanpaulu pilsētā, Brazīlijā (São Paulo, Brazil). Pēc profesijas viņa ir pedagoģe (Universidade de São Paulo). Otrā fundamentālā profesija – tulkotāja (Colégio Visconde de Porto Seguro). Viņai ir arī Gētes Institūta (Goethe-Institut) GDS diploms. Hanna Opicai ir darba pieredze izglītības iestādēs, kā arī darba pieredze mācību un metodisko materiālu tulkošanā.

Savu ceļu, kā astroloģe Hanna Opica sāka ar 1985. gadu un ar 1988. gadu ir arī Hamburgas Skolas (specializācija) astrologs. 1997. gadā viņa izstrādāja savu metodi Astro Fen Šui ar atbilstošo Dzīves kompasu, kas ir iztulkots jau 10 valodās. Viņu interesē simbolu teorija astroloģijā, kā arī astroloģisko teoriju pielietošana praksē.

Hanna Opica dzīvo un strādā Brazīlijā. Viņa ir viena no vadošajiem astrologiem Brazīlijā. Viņa pasniedz astroloģiju starptautiskajā vidē. Daudz ceļo.

Viņa pieņēma dalību arī projektā, kas ir saistīts ar Nolikumu krājuma ("Regelwerk für Planetenbilder") tulkošanu portugāļu valodā (Ludwig Rudolph & Hermann Lefeldt: Regras para Figuras Planetárias), un bīda Alfrēda Vittes teoriju Brazīlijā un Portugālē. Grāmata tika izdota izdevniecībā Witte-Verlag (Hamburga) 2016. gada rudenī, bet 2017. gadā izgāja grāmatas otrais izdevums.

Dotajā laikā Hanna Opica strādā ar Profesiju projektu (talantu noteikšana ar horoskopa rādītāju palīdzību, vairāk nekā 600 profesiju analīze utt.), izmantojot Hamburgas Skolas metodes. Viņa vāc plašu datu bāzi pa profesijām, pētot astroloģiskos rādītājus starp dažādām specialitāšu grupām. [Hanna būs pateicīga visiem, kuri atsūtīs viņai datus pēc\priekš dažādām profesiju grupām].

Bez tam, Hanna Opica specializējas prognozēšanas sfērā. Piemēram, 1998.gada aprīlī Brazīlijas presē viņa paredzēja (trīs mēnešus pirms notikuma dienas) ekonomisko krīzi Krievijā. Šo prognozi var paklausīties viņas kanālā Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HSOhbtTLm-A (video portugāļu valodā).

Hannas Opicas mājas lapa internetā: www.hannaopitz.com 

Valodu prasmes: portugāļu, vācu un angļu valodas


 

Papildus materiāli mūsu tīmekļa vietnē HSA.LV: "Ciemiņi no Brazīlijas"

 

Raksti un materiāli mūsu tīmekļa vietnē HSA.LV (LV): 

  1. Dzīves kompass – Astro Fen Šui 

 

 

Go to top