Tekošā Hamburgas Burtnīcas (Hamburger Hefte) numurā, t.i.: № 177/2016 – ieskaitot visu pārējo materiālu ir publiskots arī darba uzdevums. Hamburgas Burtnīcu lasītāji var pārbaudīt savas zināšanās un pieņemt dalību konkursā. Konkursam ir arī balvu fonds, un viss veiksmīgāko atbilžu autori varēs saņemt balvas. Tie, kam nav Hamburgas Burtnīcu, var vēl paspēt iegādāties aktuālo numuru un ņemt dalību konkursa uzdevumu risinājumā.

Zemāk es norādīšu konkursa noteikumus, kā arī nelielu informāciju par to. Pārējo informāciju un horoskopus varat apskatīties Witte-Verlag mājas lapā: Arbeitsaufgabe Hamburger Hefte Nr. 177/2016

Tātad:

Uzdevumi ar balvu!

Starp veiksmīgākajiem atbilžu konkursa (uzdevumu sk. zemāk) dalībniekiem tiks izlozētas sekojošas balvas:

Juridiskā procedūra šajā izlozē, protams, ir izslēgta. Balvas tiks nodotas, atbilstoši Hamburgas Burtnīcas redakcijas lēmumam, pamatojoties uz atbilžu rezultātiem.

_____

Uzdevumi (1-4)

Sievietes persona «R.».

Atbildiet, lūdzu, vismaz uz diviem no tālāk sekojošiem jautājumiem (detalizētāku informāciju par natīva dzimšanās datiem un dažiem dzīves notikumiem sk. Hamburgas Burtnīcā № 177, lpp. 43-46):

  1. Kādu profesionālo sfēru Jūs rekomendētu «R.»?
  2. Vai astroloģija var būt «R.»  darbības sfēra, kura viņai («R.») ir piemērota (ir liktenīgā)?
  3. Kādi nākotnes periodi sola veiksmi partnera meklēšanā?
  4. Kad «R.» atradīs savu dzīvesbiedru?

 

Papildus uzdevums (5)

Mēģiniet ar «R.» horoskopa palīdzību atbildēt uz sekojošo jautājumu:  

      5. Uz kādu situāciju 1985.gada 13. aprīlī norāda «R.» horoskops? Notikums vakarpusē (Saules loks 17°29).

Darba uzdevuma dalībnieki, kuri pareizi iezīmēs arī papildus uzdevumu, balvu izlozē tiks uzskaitīti dubultā. „Iezīmēt” šeit nozīmē: atrisināt uzdevumu, pareizi aprakstot tendences un sniedzot atbildi.

 

Prasības darbam:

Savas atbildes, lūdzu, apstipriniet ar formulām un, atbilstoši, ar astroloģiskiem argumentiem. Astroloģisko metodi Jūs varat izvēlēties brīvi. Dalību var ņemt jebkurš Hamburgas Burtnīcu lasītājs. Ja Jums vēl nav abonementa, tad Jūs vēl varat paspēt saņemt to. Hamburgas Burtnīcas cena ir 7 Eiro (ieskaitot sūtījumu; ārzemēs sūtījumiem – 9 Eiro).

___

Darba rezultāti tiks izsludināti un publiskoti nākamajā Hamburgas Burtnīcas numurā. Ja Jūs negribat, lai Jūsu vārds tiktu publiskots, tad atsūtiet mums, lūdzu, Jūsu aizstājvārdu. Ja Jūs nestrādājiet ar Hamburgas metožu pamata, tad atsūtiet mums, lūdzu, grafikus (horoskopus utt.) darba ilustrācijai. Ar roku (ar pildspalvu utl.) rakstīti teksti, diemžēl netiks uzskaitīti.

Atbildes jāiesniedz, protams, vācu valodā.

 

Termiņi: 
Lūdzu, atsūtiet mums savas atbildes uz uzdevumiem līdz 2016.gada 31.maijam, uz Hamburgas Burtnīcas redakcijas vārda.
 

***

Lūk, tāds uzdevums. Veiksmi visiem dalībniekiem!

____

Materiālu publikācijai sagatavoja Aleksandra Jakovļeva (Valmiera, Latvija)

Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv mājas lapu