AstrologicPC un Virtuālais disks

с kārtējās modernizācijas astroloģiskā programma AstrologisPC (autors Mihaēls Faists) satur programmu Virtuālais disks (VirtualDsc). Tagad ar horoskopiem var strādāt arī virtuālajā vidē – uz datora monitora utl.

Youtubē var apskatīt jauno video par programmas jaunām iespējām: https://www.youtube.com/watch?v=NW87dO87SNs&feature=youtu.be

Virtuālais disks funkcionē ļoti vienkārši.

HSA: 360° riņķa reducēšana uz 90° dalījumu

Uranian Astrology: Symmetrical Divisions and the trail to the 90°-Disc: https://www.youtube.com/watch?v=RFUbEQE505U (video angļu valodā un to var apskatīt tikai Youtube)

Jauns video, kurš paskaidro 360° riņķa reducēšanu (virzīšanu) uz 90° dalījumu. Video angļu valodā, tomēr vizuālais materiāls ļauj saprast pašu galveno arī bez vārdiem. Tas ir fragments no lekcijas Hamburgas Skolas ietvaros. Lekcijas iesācējiem. Materiāla autors: Mihaēls Faists (Michael Feist), Hamburga, Vācija, 2017.

Fakti par "Noteikumu apkopojumu". Lekcija 2015.g.

Facts about the RULES FOR PLANETARY PICTURES - Lecture 2015: https://www.youtube.com/watch?v=8kLPvKyllnA (Video angļu valodā, sk. Youtube)

Video: Mihaēla Faista lekcija, kuru viņš prezentēja 2015.gadā Bangkokā. Lekcija veltīta Hamburgas Skolas (Urāniskās astroloģijas) svarīgai grāmatai: „Planētu ainu noteikumu apkopojums” („Regelwerk für Planetenbilder“) un satur informāciju par galvenajiem vēsturiskiem faktiem, saistītiem ar šo grāmatu: 1) sākuma etaps materiālu vākšanas periods (2:34), 2) praktiski aizmirsts „Noteikumu apkopojuma” pirmais periods (6:23), 3) otrais periods, kas zināms šodien (17:45).

 

Planētu ainu noteikumu apkopojums (Periods 1928-1941)

Supplement: Facts about the RULES FOR PLANETARY PICTURES - Lecture 2015: https://www.youtube.com/watch?v=2oLv1-4SpYA (Video angļu valodā, sk. Youtube)

Šī dokumentālā filma dod priekšstatu par pirmajiem trim vācu izdevumiem "Planētu ainu noteikumu apkopojumiem" (Hamburgas Skola, vai Urāniskā astroloģija). Videomateriāls ir Mihaēla Faista lekcijas daļa, kuru viņš prezentēja 2015.gadā Bangkokā (Taizeme).