Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc

Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc

Viena no vecākajām astroloģiskajām programmām AstrologicPC (Anno 1990), kura pamatojās uz MS-DOS, ne tikai turpina strādāt uz vairākām Windows versijām (ieskaitot Windows 10) un darboties Hamburgas Skolas astroloģijas un tās sekotāju labā, bet tika kārtējo reizi modernizēta. Tagad programma atbalsta iespēju strādāt ar horoskopiem arī virtuālajā vidē, tas ir realizēts ar papildus programmas – VirtualDisc – palīdzību. Sapņi piepildās!

Pēc jaunās modernizācijas, autora Mihaēla Faista (Michael Feist) astroloģiskā programma AstrologicPC v318 satur virtuālo disku – programmu VirtualDisc, kas paredzēts darbam ar horoskopu uz monitora ekrāna. Tagad astroloģisko karti var ne tikai izdrukāt un strādāt ar to tālāk, izmantojot graduēto disku, bet arī nemaz nedrukājot horoskopu, strādāt ar to virtuālajā vidē ar VirtualDisc palīdzību. Tā ir ļoti interesanta iespēja priekš prezentācijām, lekcijām un referātiem Hamburgas Skolas metožu ietvaros.

Vienlaikus var iztaisīt un pētīt\analizēt vairākas un dažādas kartes (grafikus), kā 360° aplī, tā arī 90° aplī, pētot un analizējot Mājas (360°), planētu ainas uz planētas ass un uz pussummas ass, ņemot vērā pamata dalījumus: Т1 (360°), Т4 (90°), Т8 (45°), Т16 (22°30’).

Arī orbisus var viegli mainīt no +/- 0°30’ līdz +/- 3° (ar soli 0°30’), ieskaitot atsevišķu papildus vienādojumu un planētu ass izskatīšanu «+» vai «-» 0°05’ orbisa ietvaros.

Ar virtuālā diska palīdzību, var izskatīt\izpētīt ne tikai planētu ass un pussummas, bet arī papildus ass. Lai to izdarītu, nepieciešams ievadīt vēlamas ass koordinātes speciālajā lodziņā un programma pati parādīs to ass uz ekrāna ar visām planētu ainām, tajā skaitā arī ar pussummam un vienādojumiem uz tās.

Visas planētu saistības uz izpētāmās ass, ņemot vērā izvēlēto dalījumu, vizuāli tiks atspoguļotas virtuālajā diskā un vienlaikus (blakus) varēs redzēt visu šo informāciju pierakstītu ierastā veidā ar astroloģisko simbolu palīdzību. Faktoru pierakstu, ja vēlams, var mainīt no simbolu formas uz burtu formu. Blakus katram faktoram (vai pussummai) uz ass var redzēt arī to precizitāti attiecībā uz izmeklējamo punktu (ass).

A.J.J.

 

Dažas piezīmes no autora-programmētāja. Miсhael Feist (Hamburg, Germany)

1. AstrologicPC v318 [12.12.2018]

Tika pārskatīti un uzlaboti planētu aprēķini. Tagad, piemēram, Plutons ir drošāks, lai to iekļautu pētījumos un pētītu vēsturiskajos horoskopos, t.i. horoskopos, sastādītos uz periodu līdz 1900.g. Ka arī tika veiktas dažādas iekšējas izmaiņas, lai jaunie programmas komponenti spētu labāk funkcionēt kopā ar AstrologicPC.

2. VirtualDisc v3.90 [14.02.2019]

No šī laika AstrologicPC v318 satur programmu „VirtualDisc”. Sākotnēji VirtualDisc tika izstrādāts izglītības un prezentāciju mērķiem astroloģiskā centra <Astrologischen Studienzentrums Hamburger Schule> ietvaros un atrodas izstrādāšanās procesā. Ar doto versiju 3.841 Jūs varēsit pētīt Mājas, atsevišķo faktoru ass, kā arī pussummas vienā Radix-Horoskopā, kā arī taisīt attēlus. VirtualDisc ir vienkāršs savā izmantošanā, tāpēc ir vajadzīga vien nelielā apjoma informācija un nedaudz piemēru. [...] 

 

Vairāk informācijas sk.:

 

Informāciju sagatavoja Aleksandra Jakovļeva (Valmiera)

Informācija papildināta 17.03.2019.

***

 

Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv vietnes lapu. Sk. arī saita noteikumus