Udo Rudolph. Визитная карточка \ Vizītkarte

RU\LV

RU: На снимке: визитная карточка Удо Рудольфа. Здесь визитная карточка сфотографирована на книге «ABC für Planetenbilder» («Азбука планетных картин»), которая является одной из самых значимых книг, написанных Удо Рудольфом.

На визитной карточке сразу под именем Удо Рудольфа большими буквами написано «ASTROLOGE» (рус. «АСТРОЛОГ») и только затем указано, что он также является 1. Председателем Общества «Astrologische Studiengesellschaft Hamburger Schule e. V. (ASHS).

Здесь нет записи о том, что он был «доктором» или «магистром» астрологии. Нет также записи, что он «Астролог Гамбургской Школы», но просто – астролог.

В жизни Удо Рудольф был скромным человеком, который с достоинством нёс звание – АСТРОЛОГ.

________

LV: Uz fotogrāfijas: Udo Rūdolfa vizītkarte. Te vizītkarte ir nofilmēta uz grāmatas «ABC für Planetenbilder» („Planētu ainu ābece“), kura ir viena no nozīmīgākajām Udo Rūdolfa grāmatām.

Uzreiz zem Udo Rūdolfa vārda uz vizītkartes ar lieliem burtiem ir rakstīts «ASTROLOGE» (lat. «ASTROLOGS») un tikai pēc tam norādīts, ka viņš ir arī Biedrības «Astrologische Studiengesellschaft Hamburger Schule e. V. (ASHS) I. Priekšsēdētājs.

Te nemaz nav rakstīts, ka viņš bija astroloģijas „doktors”, vai „maģistrs”. Nav arī rakstīts, ka viņš bija „Hamburgas Skolas Astrologs”, bet vienkārši – astrologs.

Dzīvē Udo Rūdolfs bija pieticīgs cilvēks, kurš ar cieņu nesa ASTROLOGA godu. 

 

Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv vietnes lapu. Sk. arī saita noteikumus

При цитировании, ссылка на  страницу сайта www.hsa.lv обязательна. См. также правила сайта.