"Lineārais kalendārs". Decembris, 2015

Turpinām publiskot lineāros kalendārus. Novembra ritmus varat aplūkot šeit: "Линейный календарь". Ноябрь

Nākamā lineāro kalendāru grupa, kā arī agrāk, tiek izpildīta uz lineāro efemerīdu pamata. Pirmais grafiks rāda planētu mijiedarbību (planētu ainas) decembrī. Šī grafikā netiek ņemti vērā Mēness ritmi. Grafiks ir sagatavots, ņemot vērā dalījumu T8.

 

Otrais grafiks (T8) rāda planētu mijiedarbību (planētu ainas), ņemot vērā Mēness ritmus. Šie grafiki papildina viens otru. 

Es izvēlējos ļoti vienkāršu dienas kvalitātes vērtēšanas skalu:

  • «+ +» - ļoti labvēlīgā planētu aina
  • «+» - labvēlīgā planētu aina
  • «+\-»  - neitrālie ritmi (vai neitrālā planētu aina, vai dažādas kvalitātes ritmi, kas var neitralizēt viens otru)
  • «-»  - saspringta planētu aina
  • «- -» - ļoti saspringta planētu aina

Lineārā kalendāra rādījumi var atšķirties no citu kalendāru rādījumiem. Jāņem vērā izmantojamās metodes specifiku. Katrs kalendārs tiek virzīts uz stāvokļa izvērtēšanu, pamatojoties uz to vai citu rādītāju grupu tai vai citai dzīves un darbības sfērai.

Pieņemu, ka kalendāri, kurus Jums te piedāvāju, t.i. Lineārie kalendāri, labāk der darbam mundānās (pasaules) astroloģijas ietvaros. It īpaši tie no viņiem, kuri neņem vērā Mēness ritmus.

Kalendārus, kas ņem vērā Mēness ritmus, var izmantot arī personīgo lietu un pasākumu plānošanā. Kaut jāņem vērā, ka šeit ir doti tomēr kopējie (vispārējie) ritmi bez tā, lai ņemtu vērā individuālo (personīgo) horoskopu.  

Veiksmīgus ritmus!

 

(с) Aleksandra Jakovļeva, Valmiera

 

***

Materiāla izmantošana ir iespējama tikai pēc vienošanās ar materiāla autoru, vai īpašnieku. Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv mājas lapu. Sk. arī saita noteikumus.