Astroanalītika – salikta kombinēta situācijas vai notikuma izpētes metode, kura pamatojas uz dažādām astroloģijas metodēm un ir virzīta uz to, lai saņemtu izsmeļošo informāciju par situāciju (vai notikumu). Darba procesā tiek izskatīti vairāki saistītie un viens otru papildinošie horoskopi un saistītas izskatīšanās.

Vienlaikus astrologs-astroanalītiķis var izmantot arī papildus astroloģiskās tehnikas, kā arī papildus mūsdienas analītiskās metodes no citām zināšanu sfērām utl., atkarībā no izskatāmās situācijas (vai notikuma).

_____

Astrologs-astoanalītiķis konsultē mutiski (klātienē, vai pa Skype), atsevišķos gadījumos – rakstiski. Rakstiskās konsultācijas cena pārsniedz mutiskās konsultācijas cenu par 50%. Konsultācijas notiek latviešu un krievu valodās.

Vidējais konsultācijas laiks ir – viena stunda. Astrologam-astroanalītiķim ir tiesības palielināt konsultācijas cenu, ja tā pārsniedz pusotru stundu.

Astrologs-astroanalītiķis atbild par konsultācijas kvalitāti un konfidencialitāti, atbilstoši konsultācijas noteikumiem.

Konsultācijas cena: pēc vienošanās un ir atkarīga no uzdotā uzdevuma un darba apjoma. Katrs konsultējošais astrologs nosaka cenu individuāli. 

 

Lai sastādītu horoskopu ir nepieciešami:

  • Dzimšanas datums (diena, mēness, gads)
  • Dzimšanas laiks
  • Dzimšanas vieta

Citus datus, atkarīgi no konsultācijas tēmas, astrologs-astroanalītiķis precizēs atsevišķi.

 

Konsultē

  • Aleksandra Jakovļeva