Datumu izvēle plānotajam lietām, darīšanām (pirkumiem, kāzām, ceļojumiem, svarīgām sarunām utl.). Šis konsultācijas virziens pārsvarā iet kopā ar tādu tēmu, kā Lietišķie plāniŠis astroloģiskās konsultācijas veids der cilvēkiem, kuriem ir svarīgi plānot lietas (vai pasākumus) jau iepriekš.

Astrologs var palīdzēt plānot pasākumus, ņemot vērā dienas (vai perioda) astroloģiskos rādītājus. Ja ir ierobežojumi datumu, vai dienu izvēlē, tad astrologs var palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko dienu plānotā perioda ietvaros.

Ja klients vēlās, tad astrologs var dot arī īsu raksturojumu dienai (vai periodam), kurā tiek plānots notikums (pasākums), norādot tās dienas (perioda) „plusus” un „mīnusus”.

Parasta konsultācija: kad labvēlīga diena(-s) tiks meklēta īsā laika periodā. Diena, kā tāda bez papildus izvērtēšanas.

Sarežģītā konsultācija: kad tiks meklētas ne tikai labvēlīgās dienas pasākumam utl., bet papildus tiks analizēti dienas ritmi, ņemot vērā pasākuma organizatora individuālo astroloģisko karti, vai arī notikuma (pasākuma) dalībnieku astroloģiskās kartes.

___

Astrologs konsultē mutiski (klātienē, vai pa Skype), atsevišķos gadījumos – rakstiski. Rakstiskās konsultācijas cena pārsniedz mutiskās konsultācijas cenu par 30-50%. Konsultācijas notiek latviešu un krievu valodās.

Vidējais konsultācijas laiks ir – pusotra stunda. Astrologam ir tiesības palielināt konsultācijas cenu, ja tā pārsniedz norādīto laiku.

Astrologs atbild par konsultācijas kvalitāti un konfidencialitāti, atbilstoši konsultācijas noteikumiem.

Konsultācijas cena: uz vienošanās pamata un ir atkarīga no astrologam uzdota uzdevuma un darba apjoma. Katrs konsultējošais astrologs nosaka cenu individuāli.

___ 

Konsultē:

  • Māris Rumjancevs
  • Aleksandra Jakovļeva