Zemes horoskops 2022. gadam

Šajā materiālā tiek dots 2022. gada pamattendenču apraksts, kas skar sabiedriskos procesus un sabiedrību kopumā. Apraksts pamatojas uz iegūtiem no 2022. gada Zemes horoskopa astroloģiskajiem rādītājiem. Šo aprakstu-prognozi, protams, var gan paplašināt, gan detalizēt, atkarībā no pētījuma tēmas un izvirzītajiem uzdevumiem.

Prognozes deltai Т

Šīs materiāls var ieinteresēt tos cilvēkus, kam interesē aprēķinu – kuri saistīti ar laika rādītājiem astronomijā, kā arī astroloģijā – precizitātes problēmas un līdz ar to mūsdienu metodes un pieejas. Visi, kuri interesējas par šo jautājumu, zina, ka prognozēt var ne tikai dzīves notikumus, bet arī dažas astronomo-astroloģiskās parādības, to precizitāti un/vai kļūdas (nobīdes) lielumu. Turpretim no planētu un astroloģisko faktoru atrašanas vietas noteikšanas precizitātes astroloģiskajā kartē ir atkarīga arī notikumu prognožu precizitāte, jo prognozes veido uz astroloģiskās kartes pamata. Tādi savstarpēji sakari.

Katastrofa ,,MAXIMA’’ Zolitūde

>> Katastrofa ,,MAXIMA’’, Rīga, Latvija 21.11.2013. laiks 17:41. 1.nogruvums.

1991.gada 21.augusta  horoskopa kartē ir aplūkots 21.11.2013.gada notikums, katastrofa, kura notika Rīgā, Zolitūdē pl.17:41, veikalā Maxima. Horoskopa izpētē tiks izskatīti MCt un ASt, momenta, mirkļa rādītāji, izskatāmais orbis +/- 1,5 grāds .