Astroloģiskie faktori. Simboli

Dotajā nelielā materiālā Jūs varēsiet iepazīties ar astroloģiskiem faktoriem, kurus izmanto Hamburgas Skolas Astroloģijas (HS) ietvaros. Te Jūs redzēsiet simbolus, kurus izmanto gan "klasiskā" astroloģijā, gan Hamburgas Skolas metodēs, kā arī simbolus, kuri tiek izmantoti tikai HS metodikā. 

Nedaudz par HSA un savu pieredzi

Esmu Hamburgas skolas astroloģijas astrologs un strādāju astroloģijas jomā, pielietojot tikai šīs skolas tehniku. Jo esmu atradis šajā astroloģijas virzienā tradīciju un astroloģijas saknes, šī metodika ir bagāta ar teicamiem skolotājiem, tādiem kā Alfrēds Witte, Ludvigs Rudolfs, Hermanns Šponers, Fridrihs Sīgruns un Udo Rūdolfs, kuri ir dalījušies ar savu astroloģisko pieredzi caur savām grāmatām un materiāliem, kuri ir veiksmīgi pārdzīvojuši dažādus astroloģijai grūtus laikus un ir atvērti mūsdienu astrologiem.

Īsi par galvenajām HS īpatnībām

Raksta pirmā publikācija žurnāla Astroloģijas Pasaule 2005.gada pavasara numurā

Hamburgas Astroloģijas skolai (HAS, vai HS) ir savas, no citām skolām atšķirīgas metodes un principi, no kuriem izriet pieeja horoskopam un debesu kartes interpretācija. Labs Hamburgas skolas astrologs vienmēr labi zina arī klasisko astroloģiju, bet šajā rakstā mēs skarsim tikai HS virziena raksturīgās īpatnības.