Nedaudz par HSA un savu pieredzi
Featured

Nedaudz par HSA un savu pieredzi

Esmu Hamburgas skolas astroloģijas astrologs un strādāju astroloģijas jomā, pielietojot tikai šīs skolas tehniku. Jo esmu atradis šajā astroloģijas virzienā tradīciju un astroloģijas saknes, šī metodika ir bagāta ar teicamiem skolotājiem, tādiem kā Alfrēds Witte, Ludvigs Rudolfs, Hermanns Šponers, Fridrihs Sīgruns un Udo Rūdolfs, kuri ir dalījušies ar savu astroloģisko pieredzi caur savām grāmatām un materiāliem, kuri ir veiksmīgi pārdzīvojuši dažādus astroloģijai grūtus laikus un ir atvērti mūsdienu astrologiem.

Mācoties HSA man bija pieejams pirmavots un uzskatu, ka tas ir ļoti svarīgi, lai apgūtu astroloģiju. Katram HSA astrologam šī metodika nozīmē kaut ko savu, vieni šo metodi pielīdzina zinātnei, citi inovācijām, citi psiholoģijai un garīgām lietām. Man HSA metodika nozīmē precizitāti, punktualitāti, rezultātu un praktisku pielietojumu, dzīves sajūtu un sapratni, sapratni par esošo, pagājušo un gaidāmo.

HSA mani piesaista ar savu ļoti bagāto tehniku. Daudziem astrologiem un astroloģijas interesentiem šī astroloģijas metodika asociējas ar 90 grādu disku, kuru var grozīt uz visām pusēm un pussummām. Jā tie ir mūsu rīki, taču pamatrīks HSA ir 360 grādu disks ar sešu personpunktu māju sistēmu. Diska izgudrotājs ir Alfrēds Witte, četru transneptūna planētu (hipotētisko planētu) Kupidona, Hadesa, Zeva, Kronosa atklājējs un HSA pamatlicējs.

360 grādu disks dod astrologam ļoti lielu informācijas apjomu pētot interesējošo horoskopu, taču 90 grādu disks ir mūsu  palielināmais stikls, caur kuru mēs HSA astrologi vieglāk saredzam pussummas un kardinālā krusta aspektus. 90 grādu disku izgudroja 1931.gadā Ludvigs Rūdolfs.

HSA astrologi strādā ar astoņām transneptūna planētām, tāpēc gribu arī pieminēt Fridrihu Sīgrunu, kurš atklāja Apolonu, Admetosu, Vulkānu un Poseidonu. Balstoties uz savu pieredzi, esmu secinājis, ka HSA metodika dod lielu precizitāti prognozēšanā. Prognozēšana ir man interesējošākā joma astroloģijā. Sākotnēji HSA tika veidota kā prognozēšanas sistēma apliecinājums tam ir 1928.gadā izdotā Wittes grāmata "Regelwerk für Planetenbilder".

 

(c) Māris Rumjancevs

 

***

Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv mājas lapu. Sk. arī saita noteikumus.