Ciemiņi no Brazīlijas

Vēstures sākums

2016. gada novembrī Hamburgas Skolas grāmatu un materiālu internacionālai ģimenei pievienojas Nolikumu krājuma ("Regelwerk für Planetenbilder") tulkojums portugāļu valodā (sk. International Books). Grāmatu portugāļu valodā iztulkoja Kleide Denser Sugijama Po (Cleyde Denser Suguiyama Pó †), Brazīlija, bet tālāko atbalstu sniedza Hanna Opica (Hanna Opitz) no Sanpaulu pilsētas Brazīlijā (São Paulo, Brasil). Viņa palīdzēja ar papildus tulkojumiem, kā arī ar materiāla sagatavošanu izdošanai. Šo informāciju es publiskoju rakstā «Гамбургская Школа в интернациональной среде» un pievērsos uz citām tēmām.

Šī gada (2017.g.) martā beigās Mihaēls Faists negaidīti uzrakstīja, ka Hanna Opica augusta mēnesī gatavojas atbraukt uz Latviju. Viņa ceļo, kā arī vālas iepazīties ar Latvijas astrologiem.

Tiem, kuri interesējas par Hamburgas Skolu

Hamburgas Burtnīcas

Mēs gribam paziņot, ka šodien (10.04.2017., A.J.) tika publicēta jaunā Hamburgas Burtnīca Nr.178 (68 lpp.). Aktuālajā Burtnīcā starp citām tēmām mēs izskatam arī Donalda Trampa (Donald Trumps) horoskopu un arī Hilarijas Klintones (Hillary Clinton) dzimšanas laiku, kuri tika apspriesti pat „Washington Post“. Nākamā svarīgā tēma – dienas progresīvā Meridiāna (MCw), kuru piedāvāja Alfrēds Vitte, teorija un izmantošana.

Darba uzdevums «Hamburgas Burtnīcas» № 177/2016

Tekošā Hamburgas Burtnīcas (Hamburger Hefte) numurā, t.i.: № 177/2016 – ieskaitot visu pārējo materiālu ir publiskots arī darba uzdevums. Hamburgas Burtnīcu lasītāji var pārbaudīt savas zināšanās un pieņemt dalību konkursā. Konkursam ir arī balvu fonds, un viss veiksmīgāko atbilžu autori varēs saņemt balvas. Tie, kam nav Hamburgas Burtnīcu, var vēl paspēt iegādāties aktuālo numuru un ņemt dalību konkursa uzdevumu risinājumā.

Zemāk es norādīšu konkursa noteikumus, kā arī nelielu informāciju par to. Pārējo informāciju un horoskopus varat apskatīties Witte-Verlag mājas lapā: Arbeitsaufgabe Hamburger Hefte Nr. 177/2016.

Planēta Deviņi (Planet Nine) īsta TNP?

2016. gada 20. janvārī Kalifornijas Institūts California Institute of Technology (Caltech) savā tīmekļa vietnē[1] paziņoja, ka beidzot rīcībā ir devītās planētas pierādījumi. Tika pat atrasts arī segvārds, kas, tomēr, nav īpaši oriģināls: Planēta Deviņi, vai Devītā planēta (Planet Nine).

Skolnieki jautā. Astrologi atbild

Skolnieces M.L. jautājumi astrologiem, rakstot skolā zinātniski pētniecisko darbu par horoskopa ietekmi uz cilvēka radošumu.

Manas atbildes uz jautājumiem bija tādas:

M.L.: 1) Ko kopumā apskata tāda nozare kā astroloģija?