Tiem, kuri interesējas par Hamburgas Skolu

Tiem, kuri interesējas par Hamburgas Skolu

Hamburgas Burtnīcas

Mēs gribam paziņot, ka šodien (10.04.2017., A.J.) tika publicēta jaunā Hamburgas Burtnīca Nr.178 (68 lpp.). Aktuālajā Burtnīcā starp citām tēmām mēs izskatam arī Donalda Trampa (Donald Trumps) horoskopu un arī Hilarijas Klintones (Hillary Clinton) dzimšanas laiku, kuri tika apspriesti pat „Washington Post“. Nākamā svarīgā tēma – dienas progresīvā Meridiāna (MCw), kuru piedāvāja Alfrēds Vitte, teorija un izmantošana.

Ka arī šo reiz mēs aicinājām lasītāju auditoriju pieņemt dalību darba uzdevumā, kad varēja saņemt arī naudas balvu. Mūsu tīmekļa vietnē: http://witte-verlag.com – Jūs varat apskatīt aktuālās Burtnīcas tēmas.

Pirmo reizi Hamburgas Burtnīcas tika izdotas 1960 gadā 1.decembrī, un līdz ar to Hamburgas Burtnīcas ir vecākais šodien eksistējošais astroloģiskais speciālais žurnāls vācu valodā. Aktuālo burtnīcu, pērkot vienu eksemplāru, var iegādāties par 7 eiro (pluss sūtījums: 1 eiro iekšzemē / 3 eiro uz ārzemēm). Pasūtot to 7 dienu laikā, Jūs varat saņemt aktuālo Burtnīcu ar 10% atlaidi.

***

AstrologicPC v316

Tagad AstrologicPC ir iespējams izmantot arī uz 64 Bit-Windows sistēmām. Reģistrētiem lietotājiem ir pieejams noregulēts priekš 64-Bit vācu- un angļu-valodīgais speciāls izdevums. Programmas jauninājumi (Upgrade) atbilstoši noteikumiem atsevišķos gadījumos ir bezmaksas, sk. informāciju HH 177/2016. Labprāt sniegsim atbildes uz papildus jautājumiem tēmas ietvaros.

Svarīgs norādījums AstrologisPC lietotājiem Latvijā. Lūdzu, pievēršat uzmanību, ka legālas LICENCES var iegādāties tikai pie Mihaēla Faista (Michael Feist) (DE) vai pie Aleksandras Jakovļevas (LV). Ja Jūs izmantojat licenci, tad pievēršat uzmanību tam, vai Jūs esiet piereģistrēts(-a) pie Mihaēla Faista kā licences saņēmējs un vai programmā ir atzīmēts Jūsu personīgais vārds un uzvārds. Gadījumā ja tas tā nav, tad Jūs, iespējams, izmantojat programmu nelegāli. Tas, piemēram, attiecās uz licenci, kura bija reģistrēta uz vārdu: Liga Muskova.

***

Astroloģiskais Hamburgas Skolas mācību centrs (Astrologisches Studienzentrum Hamburger Schule)

Viesi, kurus interesē mācību tēma, sirsnīgi aicināti Hamburgas Skolas mācību centrā. Mūsu mācību grupas kārtējas tikšanas notiks 22.04.2017, Plkst. 16:00 Hamburgā. Par cik pasākums nav publisks, vietas viesiem ir ierobežotas, tāpēc uz pasākumu pierakstieties, lūdzu, savlaicīgi. Informāciju par pagājušā gada nodarbību tēmām Jūs varēsiet atrast aktuālajā Hamburgas Burtnīcā.

Nodarbības Hamburgas Skolas mācību centrā

2017. gada rudenī, Hamburgas Skolas mācību centra ietvaros, tiks piedāvāti astroloģiskie Kursi. Sākuma Kurss notiks mazās grupās: 2-6 cilvēki. Labprāt pieņemsim pieteikumus uz Kursiem jau iepriekš, ja arī pieteikums ir orientējošs. Padziļinātais Kurss sekos 2018.gada pavasarī.

***

Izdevniecība Witte-Verlag, kuru 1927.gadā dibināja Ludvigs Rūdolfs, uz šodienas dienu ir vecākā joprojām eksistējošā astroloģiskā izdevniecība vācu valodas vidē, kā arī Hamburgas Skolas astroloģijas svarīgākais avots ar pasaules nozīmi. Alfrēds Vitte sadarbībā ar Ludvigu Rūdolfu personīgi atbalstīja izdevniecības veidošanu un attīstību, ar ko no pašā sākuma tika garantēta Vittes Astroloģijas autentiskā izplatīšana.

 

2017.gadā Witte-Verlag svinēs savu 90 Jubileju.

 

Ar cieņu,

Michael Feist

_ _ _ _

Avots: «Hamburger Heft 178 (Mitte April 2017)», Witte-Verlag

Tulkojums no vācu valodas latviešu valodā: Aleksandra Jakovļeva (Valmiera, Latvija)

__________

 

Materiāla izmantošana ir iespējama tikai pēc vienošanās ar materiāla autoru, vai īpašnieku. Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv vietnes lapu. Sk. arī saita noteikumus. Ievērojiet citēšanās noteikumus, lai izvairīties no plaģiāta.